Car Racing Action Game - Need for Speed: World Need For Speed World

Contents of the article

SPEEDbit Video Accelerator - Eliminate buffering of .

Zgodnie ze strategią rozwoju opublikowaną w ubiegłym roku – wrocławska spółka T-Bull zapowiada swoją pierwszą grę na platformę STEAM. To istotny krok dewelopera w kierunku dywersyfikacji źródeł przychodów. Premiera gry Idle Racing GO, wydanej pierwotnie na pla Na rynek główny GPW, z NewConnect, przenosi się spółka T-Bull. Deweloper gier specjalizujący się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji gier na urządzenia mobilne. Spółka emituje akcje by przyspieszyć rozwój.  Ponad 42 miliony pobrań gry wyścigowej Moto Rider GO robią wrażenie. Z podobnego założenia wyszedł zespół Google Play odpowiedzialny za program Editor’s Choice. Od teraz Moto Rider GO będzie zdobić odznaka zarezerwowana wyłącznie dla produktów najwyższej jakości.

previous Next

Zgodnie ze strategią rozwoju opublikowaną w ubiegłym roku – wrocławska spółka T-Bull zapowiada swoją pierwszą grę na platformę STEAM. To istotny krok dewelopera w kierunku dywersyfikacji źródeł przychodów. Premiera gry Idle Racing GO, wydanej pierwotnie na platformy iOS i Android zaplanowana jest na drugą połowę tego roku. T-Bull przypomina także o trwającej ofercie publicznej akcji i zapisach, które potrwają do 11 lipca do godziny 23:59.

Spółka T-Bull opublikowała dzisiaj również miesięczny raport za czerwiec, z którego możemy się dowiedzieć, że w zeszłym miesiącu gry wrocławskiego dewelopera zostały pobrane prawie 10 milionów razy (łączna skumulowana liczba to już prawie 340 milionów). Największą popularnością cieszył się Moto Rider GO – 4,7 miliona pobrań (ponad 52 miliony łącznie) ze średnią kwotą transakcji na poziomie 5,78 dolara. Na drugim miejscu znalazł się Top Speed z wynikiem 1,4 miliona pobrań (prawie 30 milionów łącznie) i średnią kwotą transakcji – 6,28 dolara.

- Marzeniem każdego twórcy gier wideo jest tworzenie rozbudowanych, zaawansowanych graficznie produkcji. W kategorii wyścigowych gier mobilnych możemy określić się mianem ekspertów. Mamy też już wiedzę, która pozwala przeprowadzić proces portu gier mobilnych na platformy stacjonarne. Idle Racing GO stanie się pierwszym projektem z naszego portfolio, która znajdzie się na STEAMie. – mówi Damian Fijałkowski, współzałożyciel i członek Zarządu T-Bull S.A.

Idle Racing GO to nie tylko pierwsza gra z gatunku idle clicker stworzona przez wrocławskie studio T-Bull, to także jeden z pierwszych wyścigowych „clickerów” w Google Play i App Store. Gra spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem recenzentów Google i już pierwszego dnia trafiła do ekskluzywnego rankingu „najlepszych gier wyścigowych”. Oznacza to, że produkcja była organicznie promowana w androidowym sklepie bez potrzeby inwestowania dodatkowego budżetu na marketing. Google po raz kolejny docenił fakt, że zanim Idle Racing GO trafił oficjalnie do sklepu, przeszedł szereg testów w wersji beta, gdzie na podstawie feedbacku graczy wprowadzonych zostało wiele zmian. Według danych serwisu AppAnnie na dzień 9 lipca tego roku, Idle Racing GO znajduje się w kategorii Top 100 najlepszych symulatorów w 63 państwach.

- Jeśli chodzi o prace nad pecetową wersją Idle Racing GO, to możemy powiedzieć, że już niedługo rozpoczniemy procedurę dodawania gry do sklepu STEAM. Czekają nas jeszcze ostatnie testy i do końca tego roku powinniśmy oddać finalną wersję gry do dyspozycji graczy. W związku z tym, że specyfika platform pecetowych i mobilnych jest inna, gra będzie się znacząco różniła od wersji dostępnej na iOS i Android – dodaje Damian Fijałkowski.

Mobilna wersja Idle Racing GO może pochwalić się dużym sukcesem  zarówno jeśli chodzi o popularność wśród graczy, jak i monetyzację. W chwili obecnej przychód na jedno pobranie wynosi kilkadziesiąt centów, a w samych Stanach Zjednoczonych ponad 1 dolara. To zasługa między innymi autorskiego systemu multiplayer, rozwijanego przez spółkę T-Bull S.A. od zeszłego roku. Najwięcej w grze wydał pewien Holender, który za pośrednictwem sklepu Apple Store dokonał 76 zakupów na łączną kwotę 2,4 tys. euro, czyli ponad 10 tys. zł.  Jeśli chodzi o Androida – rekordzistą jest Japończyk, który wydał 501 dol. (1,9 tys. zł).

T-Bull S.A. – informacje o firmie

Spółka T-Bull została założona przez Damiana Fijałkowskiego, Grzegorza Zwolińskiego i Radosława Łapczyńskiego. Wrocławskie studio deweloperskie jest producentem i dystrybutorem gier mobilnych opartych na modelu płatności Free-to-Play (F2P). Wartością wyznawaną przez zespół spółki jest tworzenie gier od graczy dla graczy.  Cały zespół studia składa się obecnie z ok. 55 specjalistów od programowania, animacji, testów oprogramowania, grafiki, designu, produkcji oraz marketingu, który tworząc grę stara się zrobić to w ten sposób by samemu chętnie w nią zagrać.

Spółka założona w 2010 roku ma w swoim portfolio około 200 aplikacji. T-Bull specjalizuje się w grach wyścigowych oraz strzelankach. Dotychczasowymi flagowymi produkcjami studia są Moto Rider GO oraz Top Speed, które zostały pobrane przez graczy odpowiednio 52,3 mln i 29,5mln razy. Gry spod szyldu T-Bull S.A. projektowane są w trybie cross-platformowym (są one dostępne na większości urządzeń: Google, Apple, Microsoft Corporation, Black Berry).

Od 2016 roku akcje spółki notowane są na rynku NewConnect. Informacje dla inwestorów dostępne są pod TYM ADRESEM.

  Best Sniper, pierwsza snajperska gra studia T-Bull S.A. została ciepło przyjęta przez graczy na całym świecie. Produkcja ma już na swoim koncie ponad pięć milion pobrań. Z racji tego, że twórcy cenią sobie feedback użytkowników, tytuł doczekał się nowej aktualizacji uwzględniającej szereg zmian wprowadzonych na prośbę graczy. Ekipa z T-Bull S.A. zdaje się mieć pełne ręce roboty. Ich tytuły mogą pochwalić się łączną liczbą ponad 315 milionów pobrań. To ogromny sukces dla dewelopera, który zaczynał od skromnej – dwuosobowej ekipy. Jedna z ich najnowszych produkcji, Best Sniper po przekroczeniu pięciomilionowego kamienia milowego w postaci liczby pobrań doczekała się kolejnej aktualizacji i została nagrodzona przez sklep Google Play specjalną promocją gry wśród użytkowników. - Best Sniper to jedna z najbardziej rozbudowanych technicznie i fabularnie gier, które stworzyliśmy. Po udanej premierze na urządzeniach z systemami Android i iOS w oparciu o feedback od naszych użytkowników, przygotowaliśmy i wydaliśmy nową aktualizację do gry. Usprawniliśmy system sterowania, celowania, ekonomię, tekstury dinozaurów i mechaniki gameplayowe, nanieśliśmy poprawki w tłumaczeniach na język japoński czy koreański oraz zlokalizowaliśmy grę w języku arabskim i holenderskim - mówi Grzegorz Zwoliński, współzałożyciel i prezes zarządu studia T-Bull S.A. Snajperskie doświadczenia Akcja gry rozgrywa się w postapokaliptycznej wizji świata, w której nieudany eksperyment doprowadził do skrzyżowania genów człowieka i dinozaura. Mutanty wypełzają na ulice miast na całym świecie niszcząc naszą cywilizację. Gracze wcielają się w rolę łowcy - strzelca wyborowego, którego zadaniem jest zmierzenie się z setkami krwiożerczych kreatur. Twórcy postawili przede wszystkim na jakość rozgrywki. W grze można odblokować kilkanaście różnych karabinów snajperskich, a każdy z graczy może je spersonalizować dodatkowymi ulepszeniami.  Dodatkowo, snajperzy do swojej dyspozycji mają również materiały wybuchowe, które są w stanie pomóc w najtrudniejszych sytuacjach. Darmowy model sukcesu Model biznesowy free-to-play zapewnił T-Bull S.A. sukces i umożliwia dalsze rozwijanie ambicji i poszerzanie zasięgu swoich produktów. Pozwala on użytkownikom ściągać gry za darmo, jednak istnieje możliwość zakupu przedmiotów już wewnątrz aplikacji, za prawdziwe pieniądze. Grę Best Sniper można pobrać na urządzenia z systemami iOS oraz Android. Grę Best Sniper możecie pobrać tutaj: http://smarturl.it/bestsniper

Ponad 42 miliony pobrań gry wyścigowej Moto Rider GO robią wrażenie. Z podobnego założenia wyszedł zespół Google Play odpowiedzialny za program Editor’s Choice. Od teraz Moto Rider GO będzie zdobić odznaka zarezerwowana wyłącznie dla produktów najwyższej jakości.

Editor’s Choice to program, w ramach którego wybierane są tytuły spełniające określone kryteria. Zespół odpowiedzialny za selekcję gier umieszczanych w tym zestawieniu pieczołowicie dobiera kandydatów, których cechują: jakość wykonania, spełnianie oczekiwań graczy i wspieranie ekosystemu sklepu Google Play.

Wyróżnienie studia T-Bull wiąże się z prezentacją wyjątkowej ikony Editor’s Choice, która będzie widoczna dla użytkowników na całym świecie, jednak w pierwszej kolejności gra zostanie umieszczona w specjalnej sekcji Editor’s Choice w regionach Taiwan i Hong Kong. To odznaczenie niesie ze sobą także dodatkowe wyzwania - twórcy przy okazji najbliższych aktualizacji muszą pamiętać o bardzo wysoko postawionej poprzeczce.

Moto Rider GO to gra, która swoją premierę miała na przełomie listopada i grudnia 2016 roku. Wcielamy się w niej w rolę kierowcy wyścigowego motocykla, a naszym zadaniem jest utrzymanie ekstremalnej prędkości manewrując i unikając pozostałych członków ruchu drogowego. Gra zapewnia nam niekończącą się rozgrywkę, tonę opcji personalizacji, a także możliwość porównania swoich osiągnięć ze znajomymi. Tytuł zaraz po premierze został doceniony, otrzymując nominację w plebiscycie Mobile Trends Awards za najlepszą rodzimą aplikację mobilną. Znalezienie się wśród najlepszej piątki na polskim rynku było, jak się okazało, dopiero początkiem sukcesów gry.

- Moto Rider GO to dla nas bardzo wyjątkowa produkcja – mówi Damian Fijałkowski, współzałożyciel i członek zarządu T-Bull S.A. – Nieustannie od dnia premiery cieszy się dużym zainteresowaniem, dlatego wciąż pracujemy nad jej usprawnieniami. Wyróżnienie w sklepie Google Play to symbol tego, że jako firma idziemy w dobrą stronę. Głęboko wierzymy, że stałe zaangażowanie i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom graczy to strategia, która długoterminowo zaowocuje kolejnymi tego typu wyróżnieniami – dodaje.

Studio z Wrocławia nie spoczęło jednak na laurach. Całkiem niedawno premierę miała ich nowa produkcja Nitro Racing GO – innowacyjna gra z nowego gatunku ‘idle racing’, w której gracz wciela się w rolę menedżera wyścigów samochodowych. Spółka pracuje aktualnie nad nowymi tytułami. W jednym z nich gracze zasiądą za sterami czołgów. Tank Battle będzie sprawdzianem dla koordynacji i refleksu, szczególnie w trybie wieloosobowym, który został niedawno wprowadzony do bardzo wcześniej testowej wersji gry. To jeszcze nie koniec niespodzianek, które T-Bull szykuje dla graczy w 2018 roku. Pozostaje nam tylko wygospodarować miejsce na telefonach oraz tabletach i w napięciu wyczekiwać kolejnych premier.

 T-Bull S.A. – informacje o firmie

T-Bull S.A. to polskie studio deweloperskie z siedzibą we Wrocławiu. Firma ma w portfolio szereg produkcji przygotowanych z myślą o najpopularniejszych platformach mobilnych. Łączna liczba pobrań gier wyprodukowanych we wrocławskim studio przekroczyła już 300 milionów.  Zespół deweloperski T-Bull specjalizuje w tworzeniu gier FPS oraz wyścigowych. Akcje spółki są notowane na rynku NewConnect.

Wrocławskie studio T-Bull w ekspresowym tempie podbija globalny rynek gier mobilnych. Tylko w samym październiku gry polskiego dewelopera zostały pobrane przez ponad 10 milionów użytkowników. Łączna liczba pobrań to już prawie 283 miliony. Do sklepu Google Play trafiły także trzy duże aktualizacje flagowych produkcji studia: Racing Xtreme, Best Sniper i Moto Rider GO.

Specjalizacją studia T-Bull są mobilne gry wyścigowe, w które zagrało już ponad 160 milionów graczy z całego świata. Największą popularnością cieszy się Moto Rider GO, który przebił barierę 35 milionów pobrań w niecały rok od premiery – z czego aż 300 tysięcy pochodzi z Polski. Tytuł doczekał się kilku zarówno mniejszych, jak i bardziej rozbudowanych aktualizacji. Najnowsza z nich przyniosła istotne zmiany w interfejsie użytkownika,  dodała tryb multiplayer i nowe rankingi oraz usunęła wszelakie błędy zgłaszane przez użytkowników. Wszystko po to, aby jeszcze bardziej podnieść jakość rozgrywki oraz zwiększyć ogólną wydajność produkcji na różnych systemach i urządzeniach mobilnych.

- Za nami kolejny świetny miesiąc. W październiku w nasze gry zagrało ponad 10 milionów nowych użytkowników oraz wydaliśmy trzy duże aktualizacje do naszych topowych produkcji – Moto Rider GO, Racing Xtreme i Best Sniper. Od początku istnienia naszego studia na pierwszym miejscu stawiamy graczy, którzy w znacznym stopniu przyczyniają się do kierunku rozwoju poszczególnych produkcji. To na ich prośbę wprowadzamy nowe samochody, tryby gry oraz usprawniamy niektóre elementy rozgrywki. Takie podejście pomaga nam nie tylko pozyskać nowych użytkowników, ale także zrealizować cele biznesowe, takie jak chociażby poprawienie monetyzacji z pojedynczego tytułu – mówi Grzegorz Zwoliński, Prezes Zarządu i współzałożyciel studia T-Bull S.A.

Istotnych zmian doczekały się także dwie kolejne popularne produkcje wrocławskiego dewelopera – Racing Xtreme i Best Sniper. Zgodnie z licznymi prośbami graczy – twórcy zaimplementowali w Racing Xtreme dodatkowe monster trucki, które są już dostępne na wszystkich poziomach w grze. Poprawiono także optymalizację, zmniejszono wagę aplikacji i usunięto dziesiątki mniejszych błędów.

Jeśli chodzi o Best Sniper – tutaj tak samo jak w przypadku Moto Rider GO usprawniono interfejs użytkownika i mechanizm celowania oraz poprawiono ogólną jakość rozgrywki.

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie do 2022 roku studio zamierza wejść na kolejny rynek i wydać swoją pierwszą grę na pecety i konsole, jednocześnie rozwijając dynamicznie portfolio gier mobilnych.

Moto Rider GO to najpopularniejsza gra studia T-Bull, która w cztery miesiące od premiery mogła pochwalić się wynikiem 14 milionów pobrań. Teraz, po dziesięciu miesiącach od daty debiutu produkcji na platformach mobilnych, twórcy ogłosili, iż w grę zagrało już prawie 35 milionów osób! 

W Moto Rider GO gracze wcielają się w rolę nieustraszonego motocyklisty, który bierze udział w licznych wyścigach. Twórcy oddali w ręce graczy szeroki wachlarz możliwości personalizacji i tuningu wirtualnych pojazdów, co pozwoli na dopasowanie ich do indywidualnych upodobań lub wymagań danej misji. W mobilnej grze wrocławskiego studia, użytkownicy mają do dyspozycji piętnaście unikalnych modeli motocykli, z trzech różnych klas, takich jak: chopper, cross czy superbike. T-Bull zadbał także o duży wybór trybów rozgrywki oraz rozmaite trasy na wielu różnych mapach. Wszystko to sprawiło, że produkcja spotkała się z ogromnym uznaniem graczy i jest najszybciej zyskującą na popularności grą studia.

- Gry wyścigowe to nasz konik, a sam Moto Rider GO to produkcja, która spotkała się z ogromnym zainteresowaniem ze strony nie tylko samych użytkowników, ale i sklepu Google Play. Nasza produkcja została objęta specjalnym programem promocji już trzy razy w ciągu ostatnich dziesięciu miesięcy – mówi Damian Fijałkowski, współzałożyciel studia T-Bull S.A.

Moto Rider GO zalicza się do kategorii free-to-play, co oznacza, że aplikację pobiera się bezpłatnie, lecz są w niej dostępne przedmioty, które można dodatkowo zakupić za prawdziwe pieniądze, co nie utrudnia jednak rozgrywki. Grę Moto Rider GO można pobrać ze sklepu Google Play, App Store oraz Windows Store..

Gra Moto Rider GO została już pobrana prawie 35 milionów razy przez graczy na całym świecie. Najwięcej z nich pochodziło z Azji – 41,24%, Ameryki Południowej – 26,52% i Europy – 14,80%. Procentowy udział na pozostałych kontynentach przedstawia się następująco:  Ameryka Północna – 9,46%, Afryka – 6,69%, Australia i Oceania – 0,18% oraz nieskategoryzowane – 1,09%. Twórcy, najwięcej pobrań zanotowali w Indiach, gdzie w Moto Rider GO zagrało już ponad 6,4 miliona osób, Brazylii – 5,5 miliona, Turcji – 1,7 miliona, Rosji i Meksyku po 1,5 miliona oraz Indonezji – ponad 1 milion. W samej Polsce - prawie 300 tysięcy. Co ważne, w wielu krajach na całym świecie produkcja wielokrotnie zajmowała czołowe miejsca w rankingach popularności w sklepie Google Play.

Do 2022 roku spółka planuje wydawać zarówno gry mobilne, jak i pecetowe czy konsolowe

W związku z planowanym rozwojem technologicznym Spółki, w latach 2017–2018 zwiększone zostaną nakłady na rozwój autorskich technologii z zakresu multiplayer oraz architektury serwerowej. Rozwiązania te będą miały na celu poprawę parametrów monetyzacji z użytkownika pojedynczego tytułu, a w konsekwencji zwiększenie przychodów ze sprzedaży publikowanych przez Spółkę gier w kolejnych latach.

Do 2022 roku Spółka planuje także rozszerzenie kanałów dystrybucyjnych o platformy stacjonarne (PC i konsole). Wraz z otworzeniem się na nowe kanały dystrybucyjne Spółka rozpocznie budowanie spójnego portfolio pomiędzy platformami mobilnymi i stacjonarnymi. Dywersyfikacja kanałów pozwoli zwiększyć bezpieczeństwo rosnącego biznesu, a spójne portfolio wspomagać będzie dodatkowo promocję tytułów.

T-Bull S.A. – informacje o firmie

T-Bull S.A. to polskie studio deweloperskie z siedzibą we Wrocławiu. Firma ma w portfolio szereg produkcji przygotowanych z myślą o najpopularniejszych platformach mobilnych. Łączna liczba pobrań gier wyprodukowanych we wrocławskim studio przekroczyła już 272,5 miliona.  Zespół deweloperski T-Bull specjalizuje w tworzeniu gier FPS oraz wyścigowych. Akcje spółki są notowane na rynku NewConnect.

7 lat doświadczenia, 60-osobowy zespół pasjonatów gier i nowych technologii, ponad 170 wyprodukowanych gier i ponad 260 milionów pobrań na liczniku. Wrocławskie studio T-Bull posiada ugruntowaną pozycję na globalnym rynku gier mobilnych. Do 2022 roku Spółka planuje rozszerzenie kanałów dystrybucyjnych o platformy stacjonarne takie jak PC i konsole.

Wrocławski T-Bull specjalizuje się w produkcji gier wyścigowych – wygenerowały one w sumie aż 65 proc. całkowitej liczby pobrań.  Na kolejnych miejscach znalazły się strzelanki – 20 proc., gry sportowe/piłkarskie – 10 proc. oraz gry bilardowe – 5 proc. Najpopularniejsza gra studia – Moto Rider GO została już pobrana przez prawie 30 milionów graczy na całym świecie. 65 proc. wszystkich pobrań pochodzi z internetowego sklepu Google Play. 10 proc. to klienci posiadający urządzenia z systemem iOS. 24 proc. ściągnięć należy do użytkowników Windows. Pobrania na BlackBerry stanowią z kolei 7 proc. Pozostali użytkownicy instalowali aplikacje studia T-Bull na swoich urządzeniach za pośrednictwem małych sklepów. Jeśli chodzi o podział na poszczególne kontynenty to najwięcej użytkowników pochodzi z Azji – 37,5 proc., Europy – 22 proc., Ameryki Południowej i Północnej – po 16 proc., Afryki – 7,5 proc. oraz Australii i Oceanii – 1 proc.

Do 2022 roku spółka planuje wejście na rynek gier pecetowych i konsolowych

W związku z planowanym rozwojem technologicznym Spółki, w latach 2017–2018 zwiększone zostaną nakłady na rozwój autorskich technologii z zakresu multiplayer oraz architektury serwerowej. Rozwiązania te będą miały na celu poprawę parametrów monetyzacji z użytkownika pojedynczego tytułu, a w konsekwencji zwiększenie przychodów ze sprzedaży publikowanych przez Spółkę gier w kolejnych latach.

Do 2022 roku Spółka planuje także rozszerzenie kanałów dystrybucyjnych o platformy stacjonarne (PC i konsole). Wraz z otworzeniem się na nowe kanały dystrybucyjne Spółka rozpocznie budowanie spójnego portfolio pomiędzy platformami mobilnymi i stacjonarnymi. Dywersyfikacja kanałów pozwoli zwiększyć bezpieczeństwo rosnącego biznesu, a spójne portfolio wspomagać będzie dodatkowo promocję tytułów.

- Realizacja strategii T-Bull S.A. pozwoli na zbudowanie i ugruntowanie jej pozycji w światowej czołówce producentów gier nie tylko w segmencie gier mobilnych, ale także pecetowych i konsolowych. Podjęcie strategicznej decyzji polegającej na wydawaniu gier o znacznie większej wartości sprzedaży pozwoli w dużo większym stopniu dostosować realizowane projekty do obecnych oczekiwań graczy i rynku. Decyzja ta przełoży się na pojawienie się większych tytułów w roku 2018 oraz realizowanie wyższych przychodów w kolejnych latach - mówi Damian Fijałkowski współzałożyciel i członek Zarządu studia T-Bull S.A.

Co ważne spółka planuje przeprowadzić Ofertę Publiczną. Dzięki tym środkom będzie mogła zwiększyć zespół, rozpocząć produkcję gier z nowych segmentów rynku F2P, a przede wszystkim szybciej się rozwijać.

T-Bull S.A. – informacje o firmie

T-Bull S.A. to polskie studio deweloperskie z siedzibą we Wrocławiu. Firma ma w portfolio szereg produkcji przygotowanych z myślą o najpopularniejszych platformach mobilnych. Łączna liczba pobrań gier wyprodukowanych we wrocławskim studio przekroczyła już 260 milionów. Zespół deweloperski T-Bull specjalizuje w tworzeniu gier FPS oraz wyścigowych. Akcje spółki są notowane na rynku NewConnect.

Ponad 250 milionów pobrań na liczniku – kolejny kamień milowy w rozwoju rodzimego studia T-Bull. W ich najpopularniejszą grę – Moto Rider GO zagrało już ponad 26 milionów graczy na całym świecie, a wydany niedawno Best Sniper przyciągnął do siebie już prawie milion użytkowników w niecały miesiąc od premiery. T-Bull podbija rynek mobilnych produkcji w niesamowitym tempie i jeszcze w tym roku planuje przejście z NewConnect na główny parkiet GPW.

Niedawno T-Bull osiągnął magiczną liczbę ćwierć miliarda pobrań. To kolejny istotny sukces dewelopera, który rozpoczynał swoją działalność w niewielkim mieszkaniu we Wrocławiu, a dziś może pochwalić się profesjonalnym studiem w Sky Tower.  Do tej pory T-Bull wyprodukował ponad 170 gier mobilnych które dostępne są w modelu free-to-play (darmowe pobranie i opcjonalne mikropłatności w grze) na najważniejszych platformach: Android, iOS, Windows Phone i BlackBerry OS. - Przekroczenie granicy dwustu pięćdziesięciu milionów pobrań niezmiernie nas cieszy, tym bardziej, że siedem lat temu mało kto wierzył, że rynek gier mobilnych będzie warty więcej niż rynek komputerowych czy konsolowych gier wideo. Tymczasem możemy powiedzieć, że przekraczając liczbę ćwierć miliarda pobrań jesteśmy liczącą się częścią tego rynku i niejako kreujemy i wyznaczamy nowe trendy w grach mobilnych - mówi Grzegorz Zwoliński współzałożyciel i Prezes Zarządu studia T-Bull S.A. Wrocławski T-Bull specjalizuje się w produkcji gier wyścigowych – wygenerowały one w sumie aż 65 proc. całkowitej liczby pobrań.  Na kolejnych miejscach znalazły się strzelanki – 20 proc., gry sportowe/piłkarskie – 10 proc. oraz gry bilardowe – 5 proc. Najpopularniejsza gra studia – Moto Rider GO została już pobrana przez ponad 26 milionów graczy na całym świecie. Wśród produkcji, które przebiły liczbę 10 milionów pobrań, znajdują się: Real Car Speed z wynikiem ponad 20 milionów, Need for Racing – 18 milionów, High Speed Race – 17 milionów oraz Top Speed – 15,5 miliona. Z kolei wydana w ubiegłym miesiącu gra Best Sniper przebiła już prawie pierwszy milion pobrań i utrzymuje tendencję wzrostową. Ponad połowa wszystkich pobrań – 65 proc. - pochodzi z internetowego sklepu Google Play. 10 proc. to klienci posiadający urządzenia z systemem iOS. 24 proc. ściągnięć należy do użytkowników Windows. Pobrania na BlackBerry stanowią z kolei 7 proc. Pozostali użytkownicy instalowali aplikacje studia T-Bull na swoich urządzeniach za pośrednictwem małych sklepów. Jeśli chodzi o podział na poszczególne kontynenty to najwięcej użytkowników pochodzi z Azji – 38 proc., Europy – 22 proc, Ameryki Południowej i Północnej – po 16 proc. oraz Afryki – 7,5 proc. W TOP5 krajów o największej liczbie graczy znalazły się: Indie – 26 milionów graczy, Brazylia – 25 milionów, Stany Zjednoczone – 24,5 miliona, Rosja – 16 milionów oraz Meksyk – prawie 13 milionów. Co ważne spółka planuje przeprowadzić w tym roku Ofertę Publiczną z której może pozyskać 20 mln zł. Dzięki tym środkom będzie mogła zwiększyć zespół, rozpocząć produkcję gier z nowych segmentów rynku F2P, a przede wszystkim szybciej się rozwijać. T-Bull S.A. – informacje o firmie T-Bull S.A. to polskie studio deweloperskie z siedzibą we Wrocławiu. Firma ma w portfolio szereg produkcji przygotowanych z myślą o najpopularniejszych platformach mobilnych. Łączna liczba pobrań gier wyprodukowanych we wrocławskim studio przekroczyła już 250 milionów. Zespół deweloperski T-Bull specjalizuje w tworzeniu gier FPS oraz wyścigowych. Akcje spółki są notowane na rynku NewConnect.  

Najnowsza produkcja wrocławskiego studia T-Bull S.A. została ciepło przyjęta przez mobilnych graczy na całym świecie. W dwa tygodnie od premiery w Best Snipera zagrało już prawie milion graczy z czego niecałą połowę stanowią osoby w wieku od 24 do 35 lat. Gra największą popularnością cieszy się w takich krajach jak: Stany Zjednoczone, Brazylia, Indie, Indonezja czy Tajlandia.

Setki tysięcy graczy na całym świecie

Podobnie jak poprzednie produkcje wrocławskiego studia T-Bull – Moto Rider GO, Top Speed, Racing Xtreme, Best Sniper cieszy się dużą popularnością wśród graczy. W pierwsze dwa tygodnie od premiery tytuł został pobrany przez prawie milion użytkowników. Najwięcej – aż ponad 400 000 graczy pochodzi z Azji, na drugim miejscu z kolei znalazła się Ameryka z wynikiem ponad 220 000. Ponadto 80% wszystkich graczy to mężczyźni a 20% kobiety. Jeśli chodzi o podział ze względu na wiek to dane przedstawiają się następująco:

 • 37% - od 25 do 34 lat,
 • 25% - od 18 do 24 lat,
 • 19% - od 35 do 44 lat,
 • 8,8% - od 13 do 17 lat,
 • 5,5% - od 45 do 54 lat,
 • 2,4% - powyżej 65 roku życia,
 • 2,3% - od 55 do 64 lat.

- Best Sniper to kolejny sukces naszego studia. Połączenie motywu snajperskiego z postapokaliptycznym światem prehistorycznych dinozaurów, zombie i mutantów okazało się strzałem w dziesiątkę. Dostaliśmy wiele pozytywnych komentarzy ze strony naszych fanów. W planach mamy także zaimplementowanie kilku zmian i stworzenie dodatkowego kontentu – mówi Damian Fijałkowski, współzałożyciel i członek zarządu studia T-Bull S.A.

Best Sniper – kontrowersyjny eksperyment rządowy

Best Sniper to historia kontrowersyjnego eksperymentu - próby skrzyżowania genów dinozaura i człowieka. Kiedy eksperyment wymyka się spod kontroli, tysiące obiektów badawczych wypełzają na ulice miast na całym świecie. Pokryte łuskami, krwiożercze stwory z minuty na minutę sieją coraz większe spustoszenie, zabijając bezbronnych ludzi i niszcząc cywilizację. Gracz, wcielając się w rolę profesjonalnego snajpera, będzie miał za zadanie wyeliminować jak największą liczbę wrogów, podróżując pomiędzy różnymi lokacjami i walcząc z przeciwnikami takimi jak dinozaury, zombie czy humanozaury, powstałe w wyniku nieudanego eksperymentu rządu.

Best Sniper zalicza się do kategorii free-to-play, co oznacza, że aplikację pobiera się bezpłatnie, lecz są w niej dostępne przedmioty, które można dodatkowo zakupić za prawdziwe pieniądze, co nie utrudnia jednak rozgrywki. Gra jest już dostępna do pobrania w sklepie Google Play na platformie Android: http://smarturl.it/bestsniper.

T-Bull S.A., twórcy popularnych gier mobilnych, takich jak Top Speed, Racing Xtreme czy Moto Rider GO, prezentują nowy tytuł – Best Sniper. Produkcja wrocławskiego studia, oferująca angażującą historię, wciągającą rozgrywkę oraz wysokiej jakości grafikę, jest od dziś dostępna na urządzeniach z systemem Android.

Best Sniper to historia kontrowersyjnego eksperymentu - próby skrzyżowania genów dinozaura i człowieka. Kiedy eksperyment wymyka się spod kontroli, tysiące obiektów badawczych wypełzają na ulice miast na całym świecie. Pokryte łuskami, krwiożercze stwory z minuty na minutę sieją coraz większe spustoszenie, zabijając bezbronnych ludzi i niszcząc cywilizację.

Gracz, wcielając się w rolę profesjonalnego snajpera, będzie miał za zadanie wyeliminować jak największą liczbę wrogów, podróżując pomiędzy różnymi lokacjami i walcząc z przeciwnikami takimi jak dinozaury, zombie czy humanozaury, powstałe w wyniku nieudanego eksperymentu rządu.

- Best Sniper należy do najbardziej rozbudowanych i zróżnicowanych gier, które stworzyliśmy. Nad jej produkcją pracowaliśmy ponad rok i w 100% udało nam się osiągnąć założony cel. Gracze będą mogli walczyć z niespotykanymi dotąd przeciwnikami, dlatego nasz nowy tytuł jest wyjątkowy nie tylko od strony technicznej, ale i fabularnej  – mówi Grzegorz Zwoliński, współzałożyciel i prezes zarządu studia T-Bull S.A.

Szeroki wybór broni

W celu urozmaicenia rozgrywki, twórcy oddali do dyspozycji graczy czternaście karabinów snajperskich, a każdy z nich ma piętnaście dodatkowych opcji ulepszeń, takich jak poprawiona stabilność czy większy zoom celownika. Oprócz tego wśród arsenału mobilnego snajpera znajdziemy również materiały wybuchowe, które mogą okazać się pomocne podczas walki z najpotężniejszymi przeciwnikami.

Niezwykła oprawa graficzna

Tak samo, jak w przypadku poprzednich produkcji, wrocławski deweloper położył duży nacisk na oprawę graficzną. Best Sniper przeniesie nas w postapokaliptyczne rejony Ameryki. Walki będą odbywały się w zniszczonych miastach, na pustyni, a nawet pod wodą. Wszystko po to, aby dostarczyć graczom jak najlepszych wrażeń, płynących z eliminowania kolejnych hord krwiożerczych stworów.

Best Sniper zalicza się do kategorii free-to-play, co oznacza, że aplikację pobiera się bezpłatnie, lecz są w niej dostępne przedmioty, które można dodatkowo zakupić za prawdziwe pieniądze, co nie utrudnia jednak rozgrywki. Gra jest już dostępna do pobrania w sklepie Google Play na platformie Android: http://smarturl.it/bestsniper.

   

Jak wynika z najnowszych szacunków holenderskiej agencji analitycznej Newzoo, rynek gier w Polsce w 2017 roku osiągnie wartość prawie 1,9 miliarda złotych, czyli o około 13 proc. więcej niż w 2016 r. Globalnie będzie to aż 46,1 miliarda dolarów. Wrocławskie studio T-Bull jest znakomitym odzwierciedleniem tych danych, notując kolejny dobry miesiąc i przekraczając poziom 10,4 miliona pobrań gier na urządzenia mobilne w kwietniu bieżącego roku. Łącznie ma już na koncie ponad 233 miliony pobrań wszystkich swoich produkcji.

Jeszcze 3 lata temu, w 2014 roku, wartość rynku gier mobilnych szacowano na 25 mld. dolarów. Według analityków Newzoo, w tym roku wydatki mobilnych użytkowników sięgną aż 46,1 mld. dolarów, czyli o ponad 20 mld. dolarów więcej niż w 2014 roku. Dla porównania, wartość rynku gier PC to 29,4 mld. dol., a konsolowych – 33,5 mld. dol. Powyższe dane dają nam jasno do zrozumienia, że rynek gier mobilnych rozwija się w bardzo dynamicznym tempie zarówno w Polsce, jak i na całym świecie.

Najpopularniejsze rodzime studio growe – T-Bull, tylko w ubiegłym miesiącu odnotowało ponad 10,4 miliona pobrań swoich produkcji. W najpopularniejszą grę dewelopera w ostatnim czasie, wydaną na przełomie listopada i grudnia ubiegłego roku – Moto Rider GO, zagrało już prawie 20 milionów graczy na całym świecie. Wspomniana gra otrzymała wcześniej nominację w kategorii Najlepsza Gra Mobilna, w ramach gali Mobile Trends Awards 2016, podczas której corocznie nagradzane są najlepsze rozwiązania mobilne minionego roku. Warto dodać, że Moto Rider GO doceniony został również przez firmę Google, która polecała i promowała wrocławską produkcję w sklepie Google Play.

- Z najnowszego raportu Newzoo wynika, że Polska jest już na 23 miejscu pod względem wydatków na gry video, wyprzedzając takie kraje jak: Norwegia, Szwecja, Czechy, Grecja czy Nowa Zelandia. Co ciekawe, jeśli chodzi o nasze produkcje, to w ubiegłym miesiącu najwięcej pobrań odnotowaliśmy w takich krajach jak: Brazylia, USA, Meksyk, Rosja, czy Turcja.  Jako największy producent gier mobilnych staramy się wyznaczać trendy za którymi podąża cały świat. Nasz zespół w każdej nowej grze implementuje coraz to bardziej innowacyjne rozwiązania, wychodząc konsumentom naprzeciw – podkreśla Damian Fijałkowski, współzałożyciel i członek zarządu studia T-Bull S.A.

Popularność gier wrocławskiego studia T-Bull przekłada się na wyniki finansowe. W 2016 r. przychody spółki wyniosły 8,5 mln zł wobec 3,9 mln zł w poprzednim roku. Wynik EBITDA wyniósł 9,1 mln zł wobec 4,1 mln zł w roku ubiegłym, a zysk netto wzrósł z 1,4 mln zł do 4,8 mln zł.

T-Bull S.A. – informacje o firmie

T-Bull S.A. to polskie studio deweloperskie z siedzibą we Wrocławiu. Firma ma w portfolio szereg produkcji przygotowanych z myślą o najpopularniejszych platformach mobilnych. Łączna liczba pobrań gier wyprodukowanych we wrocławskim studio przekroczyła już 233 milionów.  Zespół deweloperski T-Bull specjalizuje w tworzeniu gier FPS oraz wyścigowych. Akcje spółki są notowane na rynku NewConnect CounterStrike16

All cars can reach level 399, Speedlist collision has been adjusted, quick races are yours to create, and more.We're ready to show off our latest update, and this time we've fine-tuned Need for Speed Payback with tons of great suggestions from the community. A major boost for every car, Speedlist adjustments, customizable quick races, and other changes are headed your way! Check out everything coming on June 19, 2018 below.

Features

AllDrive: Quick Races

Beat your friends anytime, anywhere. Now you can create your own races in AllDrive and invite everyone in your Hangout session to join. Select a destination, send an invite to other players on the server, and be the first across the finish line.

All Car Level Caps Bumped to 399

We tested out Eddie's Skyline last time, and now every ride can become a beautiful beast. With this patch, all cars can reach a max level of 399, up from 299. This is one of our most requested changes, and we can't wait to see the superb builds you create.

Car Pack

Grab these three cars in a fresh paid DLC car pack:

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio

Try your luck in a gambler's paradise with this sleek ride. Its distinct Italian design sends a message when it rolls up to the starting line: you can't beat class.

Chevrolet Colorado ZR2

This off-roader is ready to tear up the streets and the sands of Fortune Valley. With a beefed up engine, you'll leave the competition in a cloud of dust!

Land Rover Range Rover Sport SVR

A ride this burly leaves an impression on and off-road. Those looks aren't just for show—it looks and drives like a beast.

AllDrive: Chat Wheel

We've seen all the creative ways you try to communicate in AllDrive and thought we'd make your options a little prettier. Now you can tell everyone how you really feel with the brand-new Chat Wheel. Select an emote and it will appear above your car for other racers to see, or as an indicator on a friend’s screen if they’re not looking at your ride.

Speedlist Collision Paused at Race Start

Nothing ruins a good Speedlist run like crashing at the starting line. Now, collision detection will be suspended for the first 10 seconds of Speedlist races, so you can break away from the pack before the carnage starts.

Fresh Abandoned Cars: All 10 Street League Boss Vehicles

Show everyone you’re the boss when you collect the cars of every street league leader, plus some iconic Need for Speed rides. Based on your feedback we'll be dropping one car per week into the deserted parts of Fortune Valley, so keep your eyes peeled!

Toggle UI On and Off

Want an even more immersive experience without all the maps and stats in your face Toggle all UI on and off whenever you like. You can practically feel the digital wind in your hair.

Vanity Items
Cop Car Sirens

Make your friends feel the heat with four different cop car vanity horns. It pairs perfectly with . . .

Multicolor Underglow

We're introducing a huge variety of multicolor Underglow with different rarity levels – become a physical and visual hazard on the roadway, and look good doing it. Combine the sirens and red-and-blue Underglow, then launch into a high speed chase.

Rims

Customize your ride even more with 24 unique rims, eight each from 3SDM, fifteen52, and HRE Performance Wheels:Fifteen 52Outlaw 003, Penta GT 3 Piece, Evo SC Block 3 Piece, RSR Apex 3 Piece, RSR Chicane 3 Piece, RSR Holeshot 3 Piece, RSR Stage 3 Piece, TurboMac SC 3 Piece·3SDM3.0 1 V2, 3.01 FX2, 3.05, 3.33 FX2, 3.06 FR, 3.35 FX2, 3.41 FR, 3.66 FRHRE305 Mono, 935, C109, P200, R101, RS106, S107, S201HAll these features are racing your way on June 19, 2018. Which are you most excited for Let us know on Facebook, Twitter, and Instagram, and we'll see you at the starting line Judge Dee - The City God Case FINAL

Tell us in the comment section how you feel about this upcoming update !

McMillanSpeed.

1 win 4 nominations. See more awards »

Learn more Edit

Framed by an ex-partner for a murder he did not commit, Tobey Marshall, a financially struggling custom-car builder and street-racer, spends two years in jail thinking about one moment. Fresh out of prison he reacquires the fastest car his workshop ever built and sold, and seeks to enter a secretive and extremely high-stakes race known as The DeLeon. His purpose; redemption, recognition from the world of racing and to solve his problems. Yet all this fades in comparison to his driving reason. Revenge. Above all, revenge. This is a story about love, redemption, revenge and motor oil all swirled together Written byChase Game Reviews

Plot Summary | Plot Synopsis Action | Crime | Thriller

Motion Picture Rating (MPAA)

Rated PG-13 for sequences of reckless street racing, disturbing crash scenes, nudity and crude language | See all certifications »

Parents Guide:

View content advisory » Edit USA | India | UK | France | Philippines

Release Date:

14 March 2014 (USA) See more »

Also Known As:

Need for Speed: O Filme See more » San Francisco, California, USA See more » Edit

Budget:

$66,000,000 (estimated)

Opening Weekend USA:

$17,844,939,16 March 2014, Wide Release

Gross USA:

$43,577,636

Cumulative Worldwide Gross:

$203,277,636 See more on IMDbPro » DreamWorks,Reliance Entertainment,Bandito Brothers See more »

Runtime:

SDDS| Datasat| Dolby Digital| Dolby Atmos

Aspect Ratio:

2.35 : 1 See full technical specs » Edit The police helicopters seen numerous times are actually the helicopters used for aerial shots, with the camera rig removed in post-production. This did not only end up being cheaper than renting two helicopters, but also made storing the helicopters on the ground easier, an important point in the commonly used rural locations. See more » During the chase scene in the desert, when the hand brake is about to be pulled you can see the mustang has an automatic transmission. See more » [first lines]
Monarch:Hey, I've been doing some homework on this kid Tobey Marshall from Mount Kisco. This kid was a phenom. Used to tear up the local circuits. Him and his dad, man, they campaigned like champions. Of course, Mount Kisco had another great, Dino Brewster. You all know Dino. He went on to race in the big leagues at Indy, and Toby just kind of fell through the cracks. Well, here's some news, cretins. Tobey's been running again, and running fast. Real fast, fast as that "Grim Taquito" will ...
See more » Hero
Written by Kid Cudi (as Scott Mescudi) and Skylar Grey
Performed by Kid Cudi, featuring Skylar Grey Kid Cudi appears courtesy of Republic Records, a division of UMG Recordings, Inc AutoCAD 2013 SP0

Skylar Grey appears courtesy of Kid In A Korner/Interscope Records

See more »

User Reviews

Read more sport track field athletics stuart mcmillan food music sprinting performance therapy lee valley dan pfaff christian malcolm bobsleigh football,Speedhunters is an international collective of photographers, writers drivers with a shared passion for uncovering the world's most exciting car culture stories.,GTmetrix is a free tool that analyzes your page's speed performance. Using PageSpeed and YSlow, GTmetrix generates scores for your pages and offers actionable .

Read more Vous trouverez ci dessous les differentes categories d'ecran de veille que nous mettons a votre disposition, il vous suffit de cliquer sur l'une d'elle et ensuite .,Test your Internet connection bandwidth to locations around the world with this interactive broadband speed test from Ookla,GTmetrix is a free tool that analyzes your page's speed performance. Using PageSpeed and YSlow, GTmetrix generates scores for your pages and offers actionable .

Read more GTmetrix is a free tool that analyzes your page's speed performance. Using PageSpeed and YSlow, GTmetrix generates scores for your pages and offers actionable .,Cars, Tools, Tracks, Downloads and News for Need For Speed and World of Speed,Official site of Need for Speed Payback, an action driving fantasy that's the newest game in the popular car racing video game franchise, Need for Speed.

VINTAGE SPEED - World's largest supplier of 50's – 60 .

Test your download, upload and latency from a mobile phone up to optical fiber, and everything between. This test is pure HTML5

This test requires your browser's full attention for accurate results. Run the test when your network is quiet, and don't switch to other applications or change browser tabs during the test. A few Windows security and privacy software packages can block the test or slow the browser.

You have a poorly written browser extension installed, there is missing functionality

Contributed servers


 • webnx.com

 • datapacket.net

 • zerofail.com

Test Again Results Share   

Note:

Welcome to the speed test that tests internet speed not just speed to your ISP.

 • A complete test takes less than 45 seconds
 • If you switch tabs during the test, it will stop (blame the browser!).
 • Past tests will show up in this space, so start building your history.
 • We test more than just top speed.


test

This test needs a modern (recent) browser. If it hangs under Windows, please temporarily disable any browser extentions or security software that is likely to be a culprit. If you find windows add-ons that use excessive CPU during the test, or break the test, please please tell us about it. There is a FAQ on error numbers that includes other tips. Please wait for the test to finish, and do not switch browser tabs. The results button will show you how your result compares to others from your ISP. If it works well for you, please tell other people.

News: Leo Laporte recommended this test over others on 19th July, on his weekly live show The Tech Guy. Thanks Leo!

A speed test checks the maximum speed of your connection to a remote server on the internet.

This test runs in your browser. It does a multiple stream download and upload to servers it determines may be closest to your location. The test should take no longer than one minute to complete. Speeds are quoted in megabits per second (1 million bits per second) or kilobits per second (1000 bits per second) of data.

The speed test attempts to take your network connection to its maximum speed. This can be limited by several factors including the distance to the test servers, the operating system in use, the traffic en-route, and of course any congestion or wiring problems close to your location.

The servers are dedicated to speed testing and monitored for performance. They are currently capable of running from 300 megabit for the smaller servers to over 2 gigabit for the faster servers. Generally the ultimate speed limit is not the server speed but the distance to the server. The closer to the server the higher speeds can be obtained by the client operating system.

The geo-location function - that button at the end of the row - allows you to store a location (long/lat) along with your speed result. This information is NOT shared with third parties. It will be used only to build fully anonymised speed maps. You can delete the location from our database by clicking the button again (green indicates a fix for your IP address is stored).

Down/Up speeds megabit/second in 2015
TechnologyExceptionalTypical
Fiber TTH 950/950500/500
Cable DOCSIS3 16x4 400/100200/35
Cable USA typical 50/30 20/5
ADSL 25/5 8/1
Satellite
ping time is 600ms
25/5 12/2
WISP (wireless ISP) 50/50 10/2
Phone 4GX
trial phase only
900/500tbd.
Phone 4G/LTE 140/50 10/5
Phone 3G 3/1 2/1
Phone E)GPRS (kilobit)200/60 100/100
Phone GPRS (kilobit) 80/20 40/14
There are many different standards hiding behind phone 4G/LTE/3G rates, peak and typical is different country to country

Ideal ping would be less than 1 millisecond. Since the laws of physics dictate that the speed of light in a vacuum is about 186 miles per millisecond, one can calculate the absolute minimum latency for any point to point link.

Cellphone data and Satellite networks can have very high ping time, although 4G can be competitive with ADSL/Cable, ping on 3G and GPRS can be 500 milliseconds or more.

There are a wide variety of speed tests. Java, Flash, HTML5 with nifty graphics. ISP branded tests. Why do we feel this is the best

 • We have the pedigree. 15 years ago we launched the very first popular broadband speed test. It was a Java applet and did a simple staged download and upload. Last time we checked it had logged over 150 million tests. One of the first ISPs to donate bandwidth was a company called Speakeasy. The traffic must have made an impression on them because a few years later the CEO quit to start .. Ookla aka. speedtest.net.
 • This is the worlds first multi-stream HTML5 speed test. Multi-stream testing overcomes the need for the speed test server to be physically very close to your location. It also represents the modern usage pattern: someone is streaming netflix, a console is downloading a game patch, a VOIP or Skype call is taking place. Of course if you want single stream testing you can set that option in the handy preferences panel.
 • This test does not require highly insecure and annoying (update again!) Flash plug-ins or Java installs, nor does it require installation of an app. All your results, from any device, are together.
 • The test works consistently as possible across all modern browsers: Kindles, Playstation4, SmartTVs, Linux, iPhones, Android, FreeBSD and more run the test daily.
 • Wide range of operating conditions: tuned to work accurately over proxy driven satellite links, over laggy phone links - yet in the same 30s to 60s run time it will also measure gigabit capable connections.
 • Your entire test history is kept for your use even if you are not a registered member. Members can delete their tests and the data is actually, really, gone.
 • We do not have an interest in making ISPs look good! All test servers are located OUTSIDE your ISP in amazon and google data centers, the same ones that netflix and youtube use.
 • Your data is private. We collect data in order to present anonymized statistics but do NOT send it outside dslreports.com or to your ISP. If that should ever change, it will be clearly indicated and opt-out will be available.
 • This test does not piggy back a CDN (content delivery network) with an impressive list of cities but dodgy geo-location and shared servers. All test servers are dedicated to testing, are monitored, and are capable of multiples of the bandwdth actually required. If the servers get close to any capacity cap then the number of people per minute testing is throttled to keep results clean.
 • We regularly log gigabit results from well connected research and corporate IP addresses using average PCs and browsers.
 • The test is being fine tuned by ISP customers (members of this site). Our feedback forum is public, please use it to raise any concerns, or ask anything dopdf-7

2018 MotoGP World Championship - Official website with .

"Jaacob's work is great. It's pretty straight forward. There are no magical tricks and it doesn't mess with your golf swing. If you follow his advices, you will drive it further."

Pablo Martin, 3-Time European Tour Winner, Increased Max Swing Speed from 119 mph to 128 mph


"Working with Jaacob's swing speed training programs I increased my speed by 12 miles per hour in one month. The game is a lot more fun with the driving distances I'm hitting them. Now I'm reaching greens in two more often. Swing speed training really works."

Gary S, Premier Member


"When I first started the swing speed training I was very skeptical it would do anything for me because I was already swinging at speeds close to 130 mph. But I wanted to get to the next level and be able to compete in Long Drive Events. So I gave it a try. I gained 13 mph in just one month of the basic swing speed training."

24 Years Old, Premier Member


Hello fellow golf enthusiast,My name is Jaacob Bowden, and I have something that I just have to get off my chest and

it's the real reason that I:


 • Won the Pinnacle Distance Challenge with a TV televised drive of 381 yards
 • Hit a documented grid-record 421-yard blast at a RE/MAX World Long Drive Qualifier
 • Taught more than 5.500 customers how to add distance, and on average, they gained 30.4 yards in less than 30 days
 • Was a personal protégé of Dan Shauger who taught me the swing of and introduced me to the late Mike Austin, who holds the Guiness Book Of World Records entry for the longest drive in the history of golf with 515 yards, with a persimmon (wooden) driver!
 • Am the author of a No.1 bestselling golf eBook on Amazon

I'm Going To Spill The Beans And Allow You Access To The Mysterious 1% Change That Will Give You 99% of The Results You've Been Searching For All This Time
Are You Ready......

You're Going To Discover

How To Master Swing Speed!

Swing speed is the one thing you can improve upon the fastest regardless of age and it doesn't even matter whether you're athletic or not.

With Swing Speed On Your Side You'll Have Tee Shots Hitting Distances That Will Have

Everyone Standing Up And Taking Notice

When You hear all the world's top golfers talk about something all the time you know it has to be something important. Well, some call it club speed and some call it swing speed, but as everyone knows it's a super hot topic amongst the Pro's!

Your chart below shows you exactly why all of the best guys are always wanting more swing speed. This graphic shows how fast people swing and what the average carry distance (how far the ball flies before it first touches the ground) is:

Now let's take a look at some super interesting and specific numbers.

So, as you can see the more swing speed
you get, the longer your drives will be.

   

And: Despite what many teaching Pro's, and even Tiger believe, yes, you can actually discover the technique that will increase your swing speed easily at any age!

But... those guys are all super-fit. Do I have to be as fit as

Tiger or Camilo Villegas

to increase my swing speed

No, absolutely not. Just look at Camilo Villegas and John Daly. Camilo is one of the fittest players on tour. John is, well, not, but he still outdrives Camilo by a solid 4 mph.

None of those things really matter. Once you gain access to the top technique long ball champions use you're going to have amazing success just like these ordinary folks...

"Dear Mr. Bowden, I have purchased your program and after only two weeks. I am 65 years old and before starting your program my average speed was between 85 and 88. I am now averaging 88 to 91 ....But..I have recorded one swing at 99 mph and the ball was out or sight.....WOW. I have recorded 4 drives on the course of 260 to 280....yes I said 280. It was a feat but my buddies are already talking about making me tee off the blue tees."

Bob L, 65 years old


"The video on ... is the most effective instruction I've ever had!! I'm 72 y/o and have never known my swing until now. I used to shoot low, now and then,but quit for 15 yrs. Last year I started again and could not break 95 until this very informative video. Now, I'm scoring in the low 80's or better from the intermediate tees.(I also have had back surgery for spinal stenosis) Thanks for a great lesson."

Wilbur H, 72 years old


"I have been into your teaching for a about 5 weeks have gained 30 yards... I am in my 60s."

Stanley T, 62 years old


Yes, I chose these specific testimonies because these guys are all

well over 60

, but we literally have hundreds of real testimonials, from 12 years olds to guys in their late 80s, with handicaps from 30 all the way to Pro.

On average, all my students constantly add 12-16 mph of driver swing speed and 30-40 yards to their drives in their first month in just 10 minutes twice per week. Yes, those are fast results, but those are just the averages.

Quite a few people, like one gentleman who is over 58 years old actually gained over 30 mph, which translates to an astounding 75 yards in greater distance!

I could go on and on and tell you about more of the thousands of long driving customers from around the globe that have already achieved these gains in distance with little to no work on their part at all.

But first let's answer the #1 question everyone always wants to know...

Do I have to change my Golf Swing

The Answer is...

Absolutely not. The Swingman Golf Training System consist merely of a few very subtle changes in technique, where you simply make small adjustments to your warm up and training. All stuff that you can easily do in 10 minutes only twice a week.

With Almost No Time Or Effort On Your Part
Just Look At The

Benefits You'll Receive:

You'll discover how to greatly improve your balance so you can stop taking those embarrassing mile-long divots that you never indented

 • You'll amaze at the coordination training that will have your timing ticking like clockwork
 • Never again will you have to fear slices and hooks when you finally uncover the insights of "Club Awareness"
 • Start reaching more Par 4's and even Par 5's in 2, and put an end to losing strokes and falling back around the green
 • You'll have far more straightforward short iron approach shots reach many more greens in regulation!

It's a simple and clear system of instructions, that took me more than 10 years of dedication, trial and error and sweating, so you don't have too. With the one goal of perfecting the technique of rapidly gaining super swing speed that could then easily be taught to any golfer at any level regardless of their age or experience.

It's a living and breathing online membership system, that constantly gets updated, and is always immediately accessible wherever you are even when you're traveling for business, vacation or retirement. No matter where you are it's always right there when you need it.

WHAT THE SWING MAN GOLF SYSTEM IS NOT:

This is NOT a DVD that comes by mail in a few weeks, when you have forgotten that you even ordered it, and that's outdated within a few months.


This is not some crazy way to try and sell you a bunch of golf gadgets you really don't need and that only end up in a garage sale somewhere. Everything you need to perfect this system you already have.


This is not one of those ultra boring workout routines that has you driving to the gym and spending hours on useless movements that never really translate to golf anyway. This is the one thing you can do in only 10 minutes just twice a week.

It sometimes feels like the golfing community is the very last bastion of real gentlemen, a secret brotherhood where politeness, honor and effort still really mean something, classic, even a bit old fashioned, but in the best possible way.

I really like that about our beloved game, and in keeping with that high standard, and after more than 5,500 satisfied customers, I am so confident in my system, that I am giving you a whole bunch of guarantees:

MY GUARANTEES TO YOU

It's Never Been Easier to Take Your Golf Game To A Whole New Level!

When You Obtain Your Instant Access Here's What You Get:

 • You will instantly be connected to the #1 Swing Speed Program in the World!
 • Seconds after registration you will get your member login for unlimited 24/7 access to Swing Man Golf and it's unparalleled Swing Speed Program. You'll have global access so no matter where you travel around the world it will be their when you need it.
 • You will get over 50 pages of super simple well laid out instructions, beautiful graphical guides and short and easy to understand video content.
 • More than 60 minutes of simple and clear, easy to follow audio-visual Instructions.
 • Over 125 pictures showing you all various positions and techniques of the golf swing.
 • Access to a highly reputable Club Maker Fitter Locator Tool.
 • FREE unlimited access to all future content and updates.
 • 20% OFF on ALL in-person Golf Instruction Training with Jaacob.
 • Personal, unlimited access to me, for any questions you might have during the whole process.
 • World class customer service and MUCH MORE!

With your membership, you also get access to interviews with:

 1. Founder of Edel Golf,Dave Edel
 2. Legendary golf instructor of Nick Faldo, 6x major winner, instructor to 22 major winners, DAVID LEADBETTER
 3. One of the only long drive competitors to swing over 150 mph in the finals of the World Long Drive Championships, Glenn Wilson Jr
 4. World Long Drive Championship Finalist, Kyle Blakely
 5. World Long Drive Champion, Mike Dobbyn
 6. Long drive champion and PGA Professional Runs his own Academy in Ohio, Jeff Crittenden
 7. Level 10 Certified Professional Clubfitter through the AGCP, author of "The Fit is It!! How Custom Club Fitting Matters to YOUR Golfing Dreams", Tony Wright
 8. Master Club Fitter, Doug Emma
 9. No. 4 most popular golf teacher in the world, Paul Wilson
 10. With Thousands of Hours of teaching experience to all level of Golfers, Adam Young
 11. 6-time World Long Drive Champion, Jason Zuback
 12. Putting Guru, Geoff Mangum
 13. Cornell and Stanford graduate, professor at Columbia, inventor of the strokes gained metric, Mark Broadie
 14. World famous golf instructor and inventor of the Tour Striker, Martin Chuck
 15. Simulator expert, Cory Gauvreau
 16. Long driver, Master's of Long Drive Champion. 3x World Long Drive Championship Finalist, Ryan Steenberg
 17. 2-time World Long Drive Champion, training for 150 mph of swing speed, Jamie Sadlowski
 18. One of the most famous golf instructors in the world, Andrew Rice
 19. 6 foot 9, 300 pounds, self-admitted in-flexible long driver yet with a 445-yard drive, got to a 4 handicap, MIck Yelovich
 20. Developer of a huge share of all balls that are played and have won on tour. Working with Tiger Woods Sergio Garcia, Dean Snell of Snell Golf
 21. Winner of Mutant Golf Long Drive Championship, Rockwell Long Drive Championship, World Long Drive Championship Region 8 Champion. Swing Fundamentals, Ryan Reisbeck
 22. One of the fastest swingers and longest hitters in the world, winner of 25 mini tour wins, Eddie Fernandes
 23. One of the top club makers in the world, Tom Wishon
 24. World Top 15 Long Driver, Andreas Persson
 25. One of the longest hitters in the world, ever, Landon Gentry
 26. 2-time ALDA Super Senior National Long Drive Champion and 5-time World Long Drive Championships Finalist and 2-time international senior champion, John Marshall


Your FREE trial begins when you complete the order. Lets face it: Over 70% of our customers have a Handicap of 20 or better, and one in three is a single handicapper. At this level, we all know that you need ongoing support to improve your Handicap further, and that is what the Swing Man Elite Insider Circle Monthly Handicap Improver is for. It is our way to get you the hottest and most efficient game improving exercises, QA with Jaacob, where you get your specific questions answered, plus exclusive interviews with golf company owners, tour players and long drivers, on a monthly basis. It is like having a whole exclusive team of experts to support your Handicap Improvement, delivered every month, to your (physical) mail box. You have 14 full days to try it out. At the end of your trial, your membership will renew at the special Swing Man Elite Insider Circle Monthly Handicap Improver rate of $49.99. If you do not want to get everything you need to improve your game on a monthly basis anymore, you can cancel at any time via phone or e-mail.


This coupon enables you to get a thorough analysis on your golf swing by Jaacob Bowden, basically an individual, personal coaching session with Jaacob, looking at your individual swing. To redeem the coupon, you have to fil your swing from the front and from the side, make the video available online, and send the link to us for Jaacob to be able to take a look at it. Please also include a description of the typoe of shots you normally hit.


Access To The Complete Archive Of All The Swing Man Elite Insider Circle Monthly Handicap Improver Issues (Value $249.95)

With your membership, you get unlimited access to the archive of our Insider Circle Monthly Handicap Improver, of all the issues ever published.

But we'd like to offer even more value for you…if you become a member today, we are willing to make the ENTIRE Mike Austin video library available for you in your Premiere Member area at no extra charge.

Thats's access to 10 Mike Austin videos which is roughly 14 hours and 45 minutes of video- a $470.90 Value! If you continue on as a Monthly Handicap Improver member for $49.99/month, we will release 1 video from the above list per week for 10 weeks in a row. Each week we will send you a quick message letting you know which one has become available.

As Soon As You Gain Your Instant Access You'll Start Loving Your Long Ball Shot's More Than Mere Words Can Even Describe Saints Row The Third CE .DLCs MULTi9-R G.Игроманы

Yes Jaacob, I Want To Easily Add 30 Yards To My Long Balls

Risk Free Over The Next 30 Days

   

Related articles

Russian Car Driver HD - Crazy Games Zombie Driver HDThe culture of Mexico reflects the country's complex history and is the result of the gradual blending of native culture (particularly Mesoamerican) with Spanish .,Verruckt (German for crazy or insane), also known as Zombie Verruckt, Asylum, or Zombie Asylum, is the second Zombies map in Call of Duty: World at War, availble as .,Long Bus Driver 2, the game, play it for free and online on Agame.com and discover many other amazing we have picked for you.

AMX Mod X - Half-Life Scripting for Pros! Installer counter-strikeNote: Read the documentation! The "base" package is ONLY the base files. A Mod Addon pack is ONLY extra files. Unless you use the Full Installer, you should download .,Download Counter Strike 1.6 full install (CS 1.6) for http://www.counter-strike-download-cs.com free game package for windows 8,Jeu PC Counter-Strike. Jeux video classes dans la categorie nvsouscateg;. Telechargement du jeu video Counter-Strike gratuit ou en demo jouable. Jeux Windows .

Island Tribe 4 Game - Play online at Y8.com Island Tribe 4President Shelley Buck is serving her fourth term on the Prairie Island Tribal Council and second term as president. Prior to being elected Tribal Council president .,Результаты поиска,Enter your email address: Categories. Categories .

<< Go back to the previous page